Fan Fiction 1/3

7. srpna 2014 v 9:31 | Ebika |  *****Moje Povídky...
Informace o povídkách, jejich současný stav, žánr a stručný popis. Seznam se průběžně aktualizuje a doplňuje.
Fan Fiction 1/3Anděl Páně

Hl. postavy:Anděl, Matěj Elvženik a jeho žena, Princ Antoanet, Dirk, Michael...
žánr:mystery, shounen-ai, romantika, (pohádkové)
Status:Rozepsáno
páry:Antoanet/ Michael
popis:Tajemství starého rodu, okouzlený princ a tajemný bývalý vůdce armády protilehlého panství. Příběh obestřený tajemstvími. je to pravda? To o milosrdenství andělů? Ale co když ani oni nedokáží zázaraky bez patřičné ceny. Co když jsou jako my, a den co den prochází mezí námi, odvrací své pohledy... Spása lidu je nadosah, přezto mají strach, přecejen on je tady a Andělská armáda, není zas tak mocná jak by se na první pohled mohlo zdát, kdo jsou vlastně její vojáci?

Abbadon

Hl.postvy:Anděl žalu Michael, milovaná duše
žánr: horror, yaoi, depresivní, 18+, smutné, smrt
Status:Rozepsáno
páry:Michael/ milovaná duše
popis:Miloval ho a byl mu vším, mladý muž s tou nejčistčí duší, ale jejich láska byla zakázaná, tak za ni zaplatili cenou nejvyžší, ten milovaný životem a ten druhý duší. Michael dostává nabýtku, která mu vrátí toho, kterého na světě nejvíc miluje. Výměnou za to bude doplňovat rovnováhu štěstí žalem, vlastním žalem, každých sto let o něj znovu příjde a každých sto let jej musí znovu nálezt. Stačí jen přijít na jeho pravé jméno. Má naději? Opravdu je jejich láska, dost čistá na záchranu ztracené duše?


Srdcem hvězd

Hl. postavy :Ann, Nikolas, Eli, Samuel Klint, Bůh noci, hvězdy
žánr:fantazy, nadpřirozeno, yaoi, 18+, romantika
Status:Rozepsáno
páry:Nik/Sam
popis:Nadpřirozený příběh o lásce slunečního bojovníka, zradě o nenávisti i porozumění. A přincezna zakleta do hvězdy? Pohádka? ne v tomhle je mnohem víc...

Legenda

Hl. postavy :Sebastien, démoni, kouzelníci, elfové, víly, Daniel
žánr:mysteriózní, nadpřirozeno, hororové prvky, yaoi, 18+
Status:Rozepsáno
páry:Sebastien/Daniel
popis:Kdysi dávno, nebylo tolik čarodějů jako je dnes, byli hlavně démoni a pouzí zaříkávači, čarodějově moci se vyrovnávajíc jen opravdu vzdáleně, až na jednoho. Jeden zaříkávač se zapsal do historie jako první kouzelník neboť byl prvním dost mocným na to aby vytvořil magický předmět.
Rudou knihu vázanou v kůži pekelného pegase. Do jejich stran krví Původních zaklel duši stvůry, která tam dodnes čeká na vysvobození.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama