informace (Fikce)

14. srpna 2013 v 2:19 | Ebika
Co všechno dokáže do našich životů, přinést světlo pravdy?
Co všechno k nám a do naší náruče může přinést, něco jako je prachsprostá vichřice?
Co všechno se dá odhalit za záclonou kapek deště, oparu mlhy a řádícího a burácejícího vichru za našimi okny...
Pokud máte odvahu, osvětlit si všechna fakta mého příběhu čtěte tedy dál, pokud-li ovšem nevěříte neuvěřitelným věcím, pak jste na špatném místě a ve špatnou dobu, za branami písmen, se skrývá to nejtajnější tajemství ze všech, tajemství , které skrývá děs i krásu, lásku i nenávist, bolest i radost.
V příbězích se časem setkáte s mnohými Vikingi i hrozivými stejně tak jako něžnými obry, s Troli, kteří nejsou ani zdaleka takový jako se o nich píše v pohádkách pro děti, s elfi jenž skrývají obrovské tajemství hraničící s hranicemi chápání, s vlkodlaky a vílami s upíry a skřítky nejrůznějšího druhu s draky a čaroději, s ptáky pějícími lidskou řeč a mimozemskými bytostmi hledající odpověď.
S démony toho nejhoršího formátu, s minulostí, přítomností i bodoucností a i přez všechno zdání světlími a přesto krutými anděli, a dokonce s největším temným andělem všech dob, s andělem který kdysy vedl válku proti archanděli Michaeli se samotným serafínem a pánem podsvětí.
Stále vás neopustila touha po vědění?
Pak tedy se skutečně ponořme do zákoutí duše a sledujte co všechno dokáží písmena vyčarovat za krásy i hrůzy ve světě fantazie a přesto, dokáží odhalit jen stín toho, co je schopná lidská mysl přenést na papír v podobě slov a vět.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama