in. k povídkám

14. srpna 2013 v 2:16 | Ebika
Anděl Páně

Hl. postavy: Anděl, Matěj Elvženik a jeho žena, Princ Antoanet, Dirk, Michael...
žánr: mystery, shounen-ai, romantika, (pohádkové)
Status: Rozepsáno
páry:Antoanet/ Michael
popis: Tajemství starého rodu, okouzlený princ a tajemný bývalý vůdce armády protilehlého panství. Příběh obestřený tajemstvími. je to pravda? To o milosrdenství andělů? Ale co když ani oni nedokáží zázaraky bez patřičné ceny. Co když jsou jako my, a den co den prochází mezí námi, odvrací své pohledy... Spása lidu je nadosah, přezto mají strach, přecejen on je tady a Andělská armáda, není zas tak mocná jak by se na první pohled mohlo zdát, kdo jsou vlastně její vojáci?

Abbadon

Hl.postvy: Anděl žalu Michael, milovaná duše
žánr: horror, yaoi, depresivní, 18+, smutné, smrt
Status: Rozepsáno
páry: Michael/ milovaná duše
popis: Miloval ho a byl mu vším, mladý muž s tou nejčistčí duší, ale jejich láska byla zakázaná, tak za ni zaplatili cenou nejvyžší, ten milovaný životem a ten druhý duší. Michael dostává nabýtku, která mu vrátí toho, kterého na světě nejvíc miluje. Výměnou za to bude doplňovat rovnováhu štěstí žalem, vlastním žalem, každých sto let o něj znovu příjde a každých sto let jej musí znovu nálezt. Stačí jen přijít na jeho pravé jméno. Má naději? Opravdu je jejich láska, dost čistá na záchranu ztracené duše?

No konečně už zvoní !! III.řada

Hl. postavy: Arashi, Jake Hatake, Handsfér, ...
žánr: bojové, yaoi, 18+, fikce
Status: Rozepsáno
páry: Jake/Arashi
popis: Navazuje na První a druhou řadu, Arashi má problémy, Jake se dozvídá hrůznou pravdu o tom, kdo Arashi vlastně je, a opět se musí přizpůsobit. Jaký je asi život Nájemného vraha? a co se stane když se sejde čaroděj, nájemný vrah, kněz a politik v jedné místnosti? Ne to není vtip.

Srdcem hvězd

Hl. postavy : Ann, Nikolas, Eli, Samuel Klint, Bůh noci, hvězdy
žánr: fantazy, nadpřirozeno, yaoi, 18+, romantika
Status: Rozepsáno
páry: Nik/Sam
popis: Nadpřirozený příběh o lásce slunečního bojovníka, zradě o nenávisti i porozumění. A přincezna zakleta do hvězdy? Pohádka? ne v tomhle je mnohem víc...

Legenda

Hl. postavy : Sebastien, démoni, kouzelníci, elfové, víly, Daniel
žánr: mysteriózní, nadpřirozeno, hororové prvky, yaoi, 18+
Status: Rozepsáno
páry: Sebastien/Daniel
popis: Kdysi dávno, nebylo tolik čarodějů jako je dnes, byli hlavně démoni a pouzí zaříkávači, čarodějově moci se vyrovnávajíc jen opravdu vzdáleně, až na jednoho. Jeden zaříkávač se zapsal do historie jako první kouzelník neboť byl prvním dost mocným na to aby vytvořil magický předmět.
Rudou knihu vázanou v kůži pekelného pegase. Do jejich stran krví Původních zaklel duši stvůry, která tam dodnes čeká na vysvobození.

Mimozemšťan???

Hl. postavy : Daniel, Dimitrij, Eliška, Alexandr, Anna, Adam
žánr: mpreg, yaoi, 18+, fikce
Status: Rozepsáno
páry: Daniel/Dimitrij, Daniel/Alexandr, Daniel/ *mimozemský intelekt* ???
popis: Před 200 lety, na zem spadl meteorit, od té doby ovšem uplynulo spoustu času a na tragédii se téměř zapomělo, ale opravdu jen téměř, neboď meteorit nebyl jediný. Spolu s ním se zde objevila odnikud i zvláštní bytůstka. Do dnes se neví, že to byla ve skutečnosti vesmírná loď, a že na zemi nepřistála jen náhodou.
Vhodnost k užívání : NEPROSPĚLO
Lidská rasa : NEPROSPĚLO
Deportace : AKUTNÍ
Ještě dnes ze země vysílá nouzový signál SOS, volání o pomoc. Marná...

Infa u těchto 3 povídek budou ještě doplněny, ake dějem si ještě nejsem tak úplně jistá, takže nedoplňuji páry... :

Nezlomný

Hl. postavy : Alexandr, Wariel, Argon
žánr: real, fikce, yaoi, 18+, shounen-ai
Status: Rozepsáno
páry: Wariel / ...
popis: Je třicet šest let po atomové válce a těch pár vyvolených opouští své kryty v podzemí, to ale nevědí, že planeta země byla během toho času obsazena bytostmi, kterým atomové záření ani zdaleka nevadilo dost na to aby se potřebovali schovat.
Co udělá 36 let s mužem, který jako jediný zůstal po celou tu dobu v krytu sám? A co hůř co to s ním udělalo, už jako s dítětem, když tam byl zavřený od svých 6 let? Bez přátel, bez rodiny, nikdo nepřicházel. ..

Za branami osudu

Hl. postavy : Chodec, Orion
žánr: yaoi, mystic, romance, fikce, 18+, shounen-ai, ušatí a ocasatí
Status: Rozepsáno
páry: Orion/ ...
popis: Hlavní město země Cannestielle, bylo napadeno, ctižádostivím vojevůdcem bažícím po moci, jediný syn královské krve Orion masakr, vlastní rodiny a svých poddaným přežil, jen kvůli toho, že se v té době nenacházel ve své zemi. Chodci byli zostuzeni, chtějí vědět co se tam stalo.
Hon na Oriona začíná, protože on je jediný, kdo město může znovu obnovit a opět nastolit mír, tupě je však nenapadá, že by se nepřátele mohli zajímat také o jeho život.

Smrt je teprve začátek:

Hl. postavy : Leonardo hrabě z Mirtvůdu, ...
žánr: yaoi, wampirismus, fikce, 18+, lycanství
Status: Rozepsáno
páry: Leo/ ...
popis: Býval upírským králem, ale "oni" ho svrhli z trůnu, stal se tedy hrabětem, ale ne zadarmo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama