Epilog-7.díl-Jak to dopadlo.(Konec)

2. června 2009 v 16:39 |  Trojice shinigami
Prolog-7.díl-Konec


PS:Tak tady je poslední díleček snad se bude líbyt.
A Přeju příjemné počteníčko!!!

A CO SE TÝKÁ BUDOUCNA?

No nakonec byly doktoři absolutně šťastní, že jsem se probudil, ale museli jsme zaplatit nové dveře -Chjo no jo byl to trapas když je vyrazili a viděli nas nahé , přikryté jednou pokrývkou na zlomené posteli ,kterou jen tak něco nezlomí, že? Co si myslýte, že si mysleli?Já nad tím radši ani nepřemýšlím.

Nikdo neměl slov ,že jsem tu zkoušku zvládl a že jsem přelstil smrt.Všichni se mě báli,ale já to neřešil a věnoval se jen svým dvěma láskám občas se díky své moci stavím na náštěvu za rovnováhou aby se tam pořád tak nenudil božáček pořád sám-Vzal jsem tam i ty dva řekl jim to samé co mě a stejně tajemně musel jsem se smát jejim výrazům nic nechápali nakonec jsem jim to jakž takž vysvětlil.

No stejně jsme se dost nesmáli když jsem jim vyprávěl o tom pekle ďáblovi atd. …

No a teď máme rušnej život milujem se (chi chi chi oboustraně řečeno chi chi)No a vsaďte se , že žijem do teď.

No a myslým,že máte ještě jednu otázku ohledně nás tří no když jsem se vzbudil a pak jsme všichni to no víte co*strká do nás loktem a blbě se šklebí*tak mi Erik řekl, že mě asi miluje taky , a že mám smůlu, ale asi budu muset učit oba dva, že se má dřív přemýšlet než se něco řekne, no jo byl to šok, ale teď jsme šťastní všichni asi to byl náš osud, a protože vzhldem k tomu, že ten svůj si můžu řídit jak chci, tak se nebojím, že kdybych se někdy s Erikem pohádal a odešel tak se nebojím, že by Al nešel semnou*šustí a mne si rukama*já vím je to vyčůraný a jsem mrcha, ale myslým, že po tom odloučení s Alem bych to bez něj už nevydržel, ale to by bylo na dlouho. Tak teď už vážně pa.

A držte mi palečky!!!
PS:Laš
Nejsilnější žijící shinigamiKONEC
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 terkic terkic | Web | 2. června 2009 v 18:21 | Reagovat

ty jo takovouhle moc bych chtěla taky:D fakt super zakončení;-)

2 Gaara z púšte Gaara z púšte | 16. července 2009 v 16:59 | Reagovat

teda tie schopnosti...mno také by sa zišli :-D...nemohol by ich požičať? :-D

3 Lex-san Lex-san | Web | 31. července 2009 v 22:56 | Reagovat

Tak konec, jo? Tak abych nějak zhodnotil celej tenhle cyklus. Byl povedenej, i když jsem se místy ztrácel a jindy topil v těch úvahách o Rovnováze a spol, ale jakejs takejs smysly mi to dávalo. To že skončili spolu všichni tři mě dostalo, ale sedlo to tomu, poněvadž o trojce moc příběhů není (což je podle mého škoda muhaha).

Takže, ať tě síly neopouští a piš dál takovýhle příběhy....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama