6.díl-Probuzení

31. května 2009 v 15:36 |  Trojice shinigami
6.díl-Probuzení

PS:tak tady je předposlední díleček snad se bude líbyt a ještě je tam yaoi a u téhle povídky to bylo moje první aq ještě když... no to se dozvíte nebudu říkat do předu děj, ale může to být trochu zmatené.Ale jinak...
...Díky za kometíky a přeju příjemné počteníčko.


-ty v*** to je bolest fakt si radši ještě poležím to je bolest no počkej , ale není jenom moje je i Ala a Erika-A tak dumal a dumal zatímco.dny plynuli a on si začínal uvědomovat, že je to lepší a už to umí celkem ovládat-ale počkat co-to?-
,,Eriku já ho nechci odpojit co když se probere"uslyšel pláč, přesněji Alův pláč a teď i ,,Já také ne , ale doktoři už nevěří, že se probere a poslední dobou je více nehod a tak mají nemocnice a skoro vše přeplněné nejde to jinak"
,,Já tu rovnováhu uškrtím co tam dělá? že je tolik nehod asi zaspala nebo co to si s ní ještě vyřídím"zamrmlal jsem nahlas.

,,L-La-Laši?"

Optal se rozklepaný hlas. Namáhavě jsem otevřel oči a upřel jsem pohled na Ala který na mě nevěřícně civěl.Ukápla mi slza jak jsem ještě neuměl dobře ovládat tu svoji větší moc a jejich emoce se mísili s těmi mími.

,,To je mi teda přivítání, člověk se to probere po dvou letech a oni ho ani neobejmou, do háje a přestaňte oba dva, ještě se rozbrečím."

Al se konečně vzpamatoval a skočil ke mně na lůžko s takovou radostí až se tomu lůžku ulomili spodní nohy -he he to víte noví schopnosti přeci jen takové železné lůžko jen tak neulomíš když na něho skočíš, že?-Sjeli jsme oba dva dolů a já jen zaúpěl jak to bolelo mé prakticky 2 roky nepoužívané nohy a zadek.

Al se na mě rychle a zběsile vrhnul a začal mě líbat když jsem pocítil jeho touhu tak nebylo těžké tomu neodolat, ale myslým, že v naší situaci by to šlo i jen s mojí touhou.

Erik jenom zavřel dveře a zamkl na dva západy(Hlavně se mě neptejte kde vzal klíč sama nevím)

Nakonec jsme to dělaly všichni tři Al do mě pomalu vstupoval , ale já cítíc touhu jak svoji tak jejich jsem rychle přirazil až mě to zabolelo a Al se vyděsil.

,, Není ti nic?"

Řekl touhou zastřeným hlasem zatím co ho Erik hlahil a líbal na záda.

,,Né promiň víš ještě to neumím ovládat"

,,Co?"

,,To potom"

Zvednul jsem se z lehosedu na rozbitém lůžku naklonil se za Ala a začal líbat Erika zatímco mě Al hladil po zádech a pomalu přirážel a Erik , Ala dráždil u jeho otvoru.

Al už se přestal ovládat a začal prudce přirážet.Nevěděl, že mě to bolí jinak by nebyl tak zbrklý.

Erik viděl tu bolest na očích a chtěl něco říct. Přiložil jsem si prst ke
rtům.

,,Šššš Pláče"

Zašeptal jsem a v té chvíli jsme oba naráz vyvrcholili, zatímco jsem se vysunul a oddechval, tak jsem se začínal věnovat Erikovi, posouval jsem se po jeho těle stále níž a níž až jsem jazykem zabloudil k jeho penisu .

Stáhnul jsem předkožku a vzal do úst celý jeho žalud, Erik zatím topil své hlasité steny v Alových ústech, prstem jsem zabloudil k otvoru zastrčil první článek potom druhý a když tam byl na doraz, začal jsem s ním pohybovat.

Al ho mezití přestal líbat a začal mu ho kouřit ani se nenadál a byl jsem v něm cítil jsem, že chce hodně chce abych prudko přirážel vyhověl jsem mu a on mi za to hrál rajskou hudbu pro můj sluch přirážel jsem čím dál tvrději až jsme nakonec oba dva ve stejnou Chvíli vyvrchlili.Všichni tři jsme si skončili v objetí a spokojeně oddechvali.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 terkic terkic | Web | 31. května 2009 v 17:57 | Reagovat

páni, hezká trojka:)

2 Gaara z púšte Gaara z púšte | 16. července 2009 v 16:56 | Reagovat

tak to ma podrž...ja že ten Erik zamkol z vonka tie dvere a oni si užili v trojke...ty brdo to je niečo :-D

3 Lex-san Lex-san | Web | 31. července 2009 v 22:51 | Reagovat

Takže nakonec všickni tři, jo? Tak nějak sem si to myslel a jesm rád, páč jsem se na chvíli bál, že Erika vyšoupneš jako toho třetího, přebytečnýho, ale ty ne :-)) A to je dobře!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama