5.díl-Kde je?

20. května 2009 v 16:53 |  Po deseti letech

5.díl-Kde je?


No a tady je předposlední díl, tak přeji příjemné počteníčko

Sen(Ben)
Probudím se kolem šesté večer trochu s obavami otevřu oči a vyděsím se, když Erik není vedle mě.Doufám, že se nestratil někdo kdo se tu nevyzná tu nemá šanci snad se moc nezatoulal.Něměl jsem mu to dovolit něměl teď toho určitě lituje a hledá východ, který nemá šanci najít.

Snad jsem nestratil moc času, taky bych ho už nemusel najít.Řekl jsem si, když jsem byl už oblečený.

A vyrážíme.
*

Erik

Že jsem se ptal.Zaúpěl Erik v duchu, když mu na ramena dopadla Benova ruka.Ben byl skutečně šťastný, že ho našel, ale nedal na sobě nic znát.,,Promiň"Řekl mi Ben a já se divil za co se omlouvá.

Vždyť to byla prakticky v za to moje chyba to já se na něj vrhnul a nebral ohledy na nic co říkal, ale musím uznat bylo to nádherný,,Lituješ toho?"Vytrhl mě z přemýšlení Benův hlas a já navěděl co říct.

Usmál jsem se , ale můj úsměv se ještě prohloubil, když jsem uviděl překvapený výraz Bena.Už jsem se rozhodl měl jsem na to celý den přemýšlení.Jsem si stoprocentně jistý, že tohohle litovat nebudu a nahnul jsem se k němu políbyl ho jemě na rty a odtáhl se,,Ne,nelituji a litovat ani nebudu víš mněl jsem tě rád ,ale teď tě už miluju"Nenechal jsem ho říc ani A ani B a vrhnul se na něho, zuřivě jsem ho začal líbat a nehledě na něho, strhávat oblečení musel,prostě musel jsem ho ochutnat když jsem střízlivý.

Co to?Jeho ruka mě zastavila a já se zadíval do těch jeho překrásných očí,,nebudeš toho litovat?",,Nikdy"Odpověděl jsem klidně.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ni-chan Ni-chan | Web | 21. května 2009 v 8:45 | Reagovat

*culí se* tohle je vážně skvělá povídka *-* akorát, jsem byla trochu zmatena co se tam stalo mezi třetí a čtvrtou kapitolou, ale už vše chňápu :)
a moc se mi líbí dizajn stránek- je perfektní...a jedna malá výtka...kapitolky jsou děsně krátké xDxDxDxD

2 Gaara z púšte Gaara z púšte | 16. července 2009 v 17:19 | Reagovat

ajajááááj nadržanosť for ever :-D...super :-D

3 Lex-san Lex-san | Web | 31. července 2009 v 23:23 | Reagovat

Mám dneska takovou malinko úchylnou náladičku, takže tento díl mi sednul :-)) A zase menší otázečka. On ho měl rád i když Ben vypadal jak vypadal? Tak tomu se teda říká láska, která si vzhledu ani nešimne.... jo jo, díl se podařil

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama