4.díl-Zkouška

18. května 2009 v 22:13 |  Trojice shinigami
4.díl-Zkouška


2 roky v pekle a 1 den
Písek všude samí písek jak odsut pryž tak teď babo raď.Tak jo tohle je vážně peklo,,chjo"
Už tu bloudím dobrý dva roky a furt žádný konec už nemůžu bez života nenačerpám sílu nemám z čeho a tady žádný není.
2 roky v pekle a 2 den
Pořád jen slunce, slunce , slunce a slunce,,…grr…"-Na to nemám nervy ani nevím kam jít!Kam jít?-Zaúpěl v duchu
2 roky v pekle a 3 den
-Musím přemýšlet.Najdi klíč na konci toho co nemá konce-opakoval si pořád do kola
,,už si tu dva roky !už si tu dva roky a tři dny!, už si tu dva roky a tři dny !"
uslyšel krákorat vránu,která mu prvidelně každý den poletovala nad hlavou a jako na schvál mu hlásila jak je tady dlouho.
,,…grrr…"znovu zavrčel jak mu rupli nervy kdyby tu aspoň bylo do čeho kopnout.Jen co na to pomyslel oběvil se mu v cestě hřib chtěl do něj tedy kopnout, ale nakonec na něj jen civěl a přemýšlel.
* * *

Zatím co on přemýšlel-kopnout či nekopnout-tak už měla rovnováha rozkousané nechty až to masa a modlila se ať do toho nekopne-opovaž se do toho hříbku kopnou v pekle nesmíš porušit rovnováhu když tam zničíš něco živého tak za to zaplatíš svím životem nebo hůř duší.Zabiju tě jestli to uděláš!-Ječel v duchu, a protože už neměl co kousat na rukou tak si sednul a začal si, upírajíce stále pohled na shinigamiho ,hlodat nechty na nohou.
* * *
,,Ty přeci za nic nemůžeš"Řekl nahlas směrem k tomu hříbku a obešel ho a rovnováhu málem klepla pepka jak se jí ulevilo.Něco ho trklo najednou ho to napadlo. …Najdi klíč na konci toho co nemá konce… Zopakoval si a bylo mu to jasný-moje cesta nemá konce nic co tady udělám nemá a nebude mít konce jediné co má v pakle konce je přeci slovo, ale vždyť si tu pro sebe mluvím už dva roky div, že ze mě není cvok a jóóó asi to …jóóó to bude ten klíč,,tohle nemá konce"Zamumlal si pro sebe.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Gaara z púšte Gaara z púšte | 16. července 2009 v 16:45 | Reagovat

no tak tie nechty ma dostali :-D...tam som nemohol :-D...looool :-D

2 Lex-san Lex-san | Web | 31. července 2009 v 22:21 | Reagovat

Tenhle dílek je mi jasnější, ale mám menší dotaz, jak ho může Rovnováha zabít, za porušení rovnováhy (kopnutím do hříbku), když v předchozí části říkal(a), že ho zabít nemůže, že na to nemá sílu...*kolečka mu najednou zapadly a jeho osvítilo* to ale platí, až složí tu zkoušku, že jo? No, to jsem ale geniál. považte:-)) Jinak fakt nevím, jak chce rozhřešit tu hádanku s koncem bez konce... nevím nevím a tak jdu na další díl...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama