3.díl-Reakce

17. května 2009 v 11:10 |  Po deseti letech
3.Díl-Reakce

Sen(Ben)
Rozhlédl jsem se po tvářích říkající ,,to není možné,,První se vzpamatoval Erik ostatně jako vždy a prohlédl si mě od shora dolů.Všiml jsem si jeho pohledu a trochu mě i potěšilo, že se na mě dívá sice stejně jako ostatní, ale jen jeho pohled se mi líbyl.

,,Nemůžeš být Ben si úplně někdo jiný ani z poloviny se mu nepodobáš a musíš být nejmíň o 10 let mladší"

Povzdechnul jsem si , Jak mi uvěří?Á už to mám!

,,A co tohle!" vytasil jsem občanku a zařval tak , že všichni poskočili, ale dřív než se vůbec alespoň trochu Erik mrknul na to co to je,, tak se ozvalo.

,,Pane Lengwey! pane Lenglwey!Áááá Pomóc!!!"

Okamžitě jsem vyskočil z barové židličky otevřel dveře a hromově zařval na vrátného, který se snažil odtáhnout Keičiho ven ,,To je můj sekretář, ale co dělá tady?,,

,,Okamžitě ho pusťte!!!",,V žádném případě tady je to zamluvené nikdo jiný do prostoru nesmí!!!",,To jste neměl říkat!!!"Ozve se vyděšený Keiči když vidí můj vražedný výraz.

Celá třída naslouchá tomu řevu a nejsou schopni pohybu možná akorát tak přemýšlejí jsetli mi mají věřit, že jsem to já a jak jsem se to změnil , ale hlavně,,Co se to tady sakra děje!"Zahřměl Erik, který trpělivostí nikdy zrovna moc nepřetékal.

Obrátil jsem se na něho se zlím úsměvem zvednul prst s perfektním nechtem a zavolal,,tohle!"

Zmizel jsem za dveřma a najednou ohlušující rána vrátný proletěl celou místností a praštil se hlavou do stěny.Pak jsem znovu zařval,,A JEŠTĚ JEDNOU NA NĚHO JEN ŠÁHNEŠ, TAK TI NAKOPU PRDEL!!!"

Všichni si všimly toho zvláštního lesku v očích.A řeknu vypadali celkem vyděšeně, kdybych nebyl tak nasraný asi bych se od srdce zasmál.

,,Óho díky Pane Lengwey"Poděkoval mi a hned se přikrčil pod mým pohledem.,,Co tu děláš!",,Já omlouvám se,ale volal…hmm…",,Kdo?"Už jsem se uklidnil, tak se ke mně přitiskl a zašeptal mi do ucha věc co se mi vůbec nelýbyla.Nebezpečně jsem přivřel oči a nastavil ruku , do které mi Keiči velmi opatrně podal mobil a rychle se přemístil k ostatním .Zatímco já jsem volal tak…
*
,,Hele! já jsem Erik."Představil se Keičimu ve snaze něco od něho zjistit.Keiči se na něj otočil s úsměvem na rtech a podal mu ruku,,Já Keiči jsem Senův sekretář"
Erik mu ruku podal,,Senův?"optal se po tom,,To je jeho pravé jméno?"Keiči si povzdechnul když zjistil o co Erikovi jde,,Nóóó…"protáhnul,,Ne jmenuje se Ben , Ben Lengwey a je to velice významný člověk.Pokud chcete vědět více měl byste se optat jeho" A mrknul na nebezpečně culícího se Sena, který se k nim postavil.

,,Tak jo Keiči co si mu stihl vyžvanit?Protože ty si taková drbna, že by tě ani bubny nepřebily, kdyby si použil svůj hlas tankysty",,No dovolte?!Tak já sem jedu přes polovinu Ameriky skoro celou noc a vy mi řeknete tohle…csss…"Odfrknul si a vypařil se pryč z mého dosahu.,,Jéj sorry,že jsme ti něvěřili,ale to není možné, tak moc si se změnil a přitom jakoby si vůbec nezestárnul"Usmál jsem se ,,To je v poho tak jdem se bavit ne?"Všem se evidentně ulevilo.

No nakonec jsme se všichni ožrali,ale na mě chlast moc nepůsobý takže jsem to ustál bez nabyté tlamy , když jsem se zvedal od stolu.

Všichni na mě udiveně civěli a pak jsme se začali smát,protože Katrin zřejmě někdo dal na židli lepidlo*jako malé děti*a ona si utrhla kus sukně z šatů ,spíš vlastně celou,,No to mě podrž!Katrin je na vostro!"Katrin začala rudnout a kolem sebe si rychle obmotala ubrus co strhla ze stolu.,,To vám teda pěkně děkuju!"Zaječela celá rudá.,,Není zač!" zakřičel.No to jsem si mohl myslet Erik to je přeně jeho styl,,No lidi , tak já už radši pudu" Řekl jsem značně přiopilý.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Naruko Naruko | Web | 17. května 2009 v 12:46 | Reagovat

skvělý! náhodou píšeš dobře, byla by škoda s tím přestat ;) těším se na další díl ;)

2 Sax Sax | Web | 18. května 2009 v 19:57 | Reagovat

to nevypadá špatně, jsem zvědavá, co bude dál... ^_^ tak honem, další :)

3 Gaara z púšte Gaara z púšte | 16. července 2009 v 17:14 | Reagovat

tak to dobré a ten koniec bol suprový :-D

4 Lex-san Lex-san | Web | 31. července 2009 v 23:10 | Reagovat

Líbí líbí, ale zase budu votravovat. Nejdřív píšeš, že na Bena/Sena alkohol nepůsobí a pak už je přiopilý. Copak si to teda ti pánové( i dámy)dali? Ale zajímalo by mě, co se stane teď, páč přiopilý člověk udělá spoustu věcí, že? Už se těším na další...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama