2.díl-Překvapení!

16. května 2009 v 18:26 |  Po deseti letech
2.Díl-Překvapení!


O TÝDEN 4 HODINY A 5 MINUT POZDĚJI

Sen(Ben)

Vystoupím u pochybného baru , u kterého jsou, ale stejně vydět jeho 3 zářící vězdičky a přímo překipující přepich.Zabouchnu dveře svého černého mercedesu,klíčky hodím klukovi, který je přímo nábožně chytne do rukou a odveze na parkoviště.

Podívám se na namakaného vrátného,,Pozvánku prosím"Řekne mi s úsměvem od ucha k uchu a já mu ji nadřazeně hodím skoro jako nějakému čoklovi-

,,Tak první krok bychom měli za sebou"Oznámím jen tak mimochodem sám sobě a zamyslým se.

Schválně jestli mě poznají, protože se vlastně i divím , že mě pozvali.Ono totiž mít na střední necelý metr *úplný trpaslík* a skoro sto kilo není nic normálního.No a když jsem udělal maturu, tak už jsem nechtěl být jiný začal jse držet dietu cvičit různé bojové sporty a atletiku a když jsem dodělal výšku…No co povídat dost jsem vyrostl sám se divím jak moc , ale teď mám 1.85**vůbec nechápu jak se to stalo*škrábe se na hlavě* ** vypracovanou postavu váhu asi plus mínus 55 kilo.Nechal si narůst vlasy ani neví proč možná, protože to je jedna z věcí, kterou mám po mámě ,,dlouhé blond vlasy až po zem to si nedokážete představit jaké je to mít metr a půl dlouhé vlasy to je práce no…holky vědí o čem mluvím, hnědé až skoro rudě vínové oči, jemné rysy tváře , ale né holčičí to ne jen jemnějsí než obvykle bývají, menší nos a rty zvoucí k polibku.Co říct víc všichni se na mě leplej od holek po kluky . Jmenuji se Ben, ale říkají mi Sen(e) no nehodlal jsem se moc strojit, nehodlám na ně nijak zapůsobit jen tam prostě chvíli být aby si nemyslely , že se jich bojím nebo něco takovýho, tak jsem prostě sám sebou na sobě mám svůj obvyklí styl oblečení což zahrnuje černý kožený kabát,přiléhavé triko a normální rifle tmavější barvy černé pánské boty dokonale hodicí se k mému vzhledu.Vlastním velkou firmu ovládající celí trh s masem (jakýmkoli)jsem významný člověk bez , kterého by se celý trh rozpadl, někdy dělám i to co mě baví ze všeho nejvíc hraju na piáno a kytaru ještě trochu na flétnu, chodím na bojové zápasy odkud si většinou odnesu stříbro , ale i zlatá medaile se tam párkát najde, ale stejně ze všeho nejvíc miluju kreslení některé obrazy jsem už prodal, ale mám jedno velké tajemství, které vám možná povím , ale to později.No jasně teď se určitě ptáte co je to za blbost? Vždyť žádné moje zájmy spolu ani v nejmenším nesouvisejí a jak jsem to mohl zvládnout, ale přesto mi jdou nejlím a práce? Tu dělám jen kvůli tátovi, a taky nebudu vám lhát a říkat, že nemám rád peníze a tahle práce mi umožně žití v bavlnce no a …

Z přemýšlení mě vytrhne hlasitý smích vycházející z pokoje za dveřmi a taky kousek útržku něčího proslovu,,…bude mít kilo Ben?No podle toho jak dlouho jsme ho neviděli nejmíň tunu!"A další salva smíchu.No nevím proč , ale nějak se mě to dotklo co řeknou teprv na moje vlasy a oblečení jak z 30. století, ale mě se tenhle styl líbí a je nechám ať si myslejí co chtějí.Na rtech se mi objeví úšklebek podobný úsměvu a vejdu dovnitř.

Jen co jsem se rozhlédl a všechny si přeměřil pohledem,,Dost se změnili po deseti letech mít už vrásky to je moc,,

,,hele sorry škvrně, ale tady je školní sraz nevím jak si se sem dostal, ale je to fuk maškarní mají v centru!"

A další salva smíchu.Podíval jsem se na Erika moji tajnou dětskou lásku a řekl.

,,Já myslel, že ta pozvánka platí, ale jak vidím tak v centru panuje větší zábava asi si tam skutečně zajdu, i když nevím jestli mě tam pustí přece jen je pro mladé"

A začal jsem se smát jejich výrazu, šel jsem k nim blíže a rozepnul si sponu na hlavě držíc moje vlasy spustil jsem je dolů a dal na ně svoje sluneční brýle.Musím přiznat, že se mi líbyly ty závistivé pohledy holek a těch pohledů kluků typu,,není to holka?,,Jsem si nevšímal.

,,Taky tě rád znovu vidím Eriku dlouho jsme se neviděli."

Oznámil jsem mu sroze a znovu se začal smát ani jsem nevěděl proč , ale všechno to co jsem se snažil skrýt na sřední škole na mě začalo doléhat zničili mi celé dětství i pubertu a nenechaj mě ani v dospělosti? To je moc i a mě měl jsem chuť jim ty držky skopat do kulaté krichle,
Ale musel jsem se naučit ovládat tak toho teď patřičně využívám

,,Kdo seš a odkud mě znáš?"

,,To jste tak tupí, že bez školní docházky mě nepoznáte?!"

Už jsem podrážděně vyjel vím, že jsem se hodně změnil a vůbec se starému Benovi nepodobám ani se tomu nedivím ani nechci, změnil jsem si jméno , jméno Ben už nepoužívám teď už jenom Sen, Sen Lengwey.

,,Hele ty malý drzí spratku! Neměl by si se chovat uctivěji ke stárším?!"

Vyjel na mě… prohlédnu si ho …Patrik největší rváč z celý střední kvůli toho ho málem vyhodili.

,,Tak jo řeknu to zkrátka…"Řekl jsem a zašel si k pultu pro něco co pořáně táhlo a skolilo by to snad i medvěda, hodil to do sebe na jeden hld, trochu se mi zatočila hlava , ale to hned přešlo a pokračoval jsem,,…Chápu, že jste mě zřejmě nepoznali, kdo by si taky pamatoval nějakýho Kuličku Bena jak jste mi s oblibou říkávali divím se, že jste mi poslali pozvánku, že byste chtěli věděl jestli tu tunu mít fakt budu?"
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Naruko Naruko | Web | 16. května 2009 v 19:43 | Reagovat

wow to skvělý, určitě s tíhmle pokračuj!!!těším se na další dílek!!!;)

2 Akyra Akyra | 19. května 2009 v 0:24 | Reagovat

no já okomentuji ten poslední:)

3 Gaara z púšte Gaara z púšte | 16. července 2009 v 17:09 | Reagovat

tak to vyzerá sľubne :-D

4 Lex-san Lex-san | Web | 31. července 2009 v 23:05 | Reagovat

Proměna člověka po deseti letech? Jo, klidně, ale jestli, Ebiko, budeš mít na skladě nějakýho takovýho všeuměla a pracháče, tak dej vědět, páč takovýhle lidi asi neexistujou. Což je škoda a tak je můžeme obdivovat jen ve tvých příbezích, které stojí za to. Letím na další díl...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama