1.díl-Hra

26. května 2009 v 18:39
1.díl-Hra

KULEČNÍK

PS:No tak tady je ten slíbený první díl Kulečníku nwm ten název asi změním, ale teď mě nic jiného nenapadá a myslým, že se to k tomu docela hodí...hmm...zatím.No takže tenhle díl je shounen-ai a yaoi komu se to nelíbí tak ať to plís nečte nechci komentíky typu:Fuj to je hnus...Už to nepiš je mi z toho na zvracení atd. ...

Věková hranice no myslým, že to je stejně na nic, ale stejně to tu napíšu 18+

Wairing:Znásilnění

No a to bude asi vše, tak přeji příjemné počteníčko a díky za komentíky

Byla to , tak prudká bolest, když do mě vniknul.
*
Mladý mladík drobnější postavy hrál kulečník, ale jak?Prostě neskutečně perfektně pořád a pořád zbíral body a při každém zapadnutí koule do ďůlku mu spadaly víc a víc pramenů jeho světle modrých vlasů do očí.Tak překrásná modrá hříva to je nádhera a ten zadeček pomyslyl si muš opírajíc se o bar a od samého začátku na něj upírajíc svůj pohled ten musí být můj ještě dnes za každou cenu.Musí mít překrásné jméno, a když nad tím tak přemýšlým jak se vlastně jmenuje?

,,A vítězem letošního mistrovství je znovu Kenett Braun náš letošní minulí a na několikset procet i budoucí šampión…"

Css moc kecá chtělo by to se připomenout, protože tady jinak asi roztaje…hmm a vadilo by to vůbec?…Zamyslel se a ani si nevšiml, že na něj někdo mluví.

,,Pane Jakovizi!Haló!"

Začal na mě někdo řvát a zběsile mi mávat rukou před obličejem vlastně kdyby to neudělal tak bych se asi neprobral moc jsem toho nenaspal, ale to je jedno tohle si ke mně v životě nikdo nedovolil taková drzost mu nemůže jen tak projít.

Moderátor se zadrhnul a ustoupil o několik metrů z jeho dosahu, když uviděl Henenův vražedný pohled, přece jen už se několikrát s jeho povahou setkal a minule nevyváznul ve zrovna dobrém stavu.Nejistě sklopil zrak a zažvatal,,Omlouvám se,ale byl jste dost dlouho mimo a zápas…"Zbytek nechal vyznít do stracena.

Musel jsem se uchechtnout jeho strachu ze mě řekl jsem si, že ho trochu zaskočím a zahraju si na dobrou náladu´ten obličej si prostě nemůžu necht ujít´.Usmál se a všem přítomným zaskočil knedlík v krku když na ně hodil ten uhrančivý černý pohled a ještě více je dorazilo to jak se postavil tak ladně a naprosto sebejistě jeho černá saténová košile sexy rozepnutá nahoře mu obepnula jeho vypracované tělo a přímo perfektně ladila s jeho po ramena dlouhýmy elegantně zčesanými černými vlasy no co ještě dodat možná tak ještě černé nablískané lekýrky a rifle se zvonovými nohavicemi a upnutým rozkrokem* prostě úplnej teplouš pomyslel si Kenett trochu se divím, že to světu řekl sám a dobrovolně než aby se to snažil zatajit, ale je pravda , že mít jeho povahu tak se to taky nebojím říct*

Civý na mě jako na lízátko to je strašný takže zase nic nebude toho by zajímaly zase jen moje miliardy ,,Jmenuji se Jakobiz Henen mohu znát Vaše ctěné jméno?"

,,Á no jistě jmenuji se Kenett Braun"odpověděl mu stejně ironickým hlasem a dál na něho civěl asi po deseti min. si všiml , že stále drží moji ruku tak ji tedy rychle pustil na můj pobavený úšklebek se radši ani nepodíval a rozhlédl se , ale neviděl nic zajímavého teda krom toho, že chlapy vypadali, že by ho nejraději zabili a holky čučeli na místo spojení našich rukou a sliny jim kapali až na zem.

Jakobiz se otočil na podpatku a kráčel si to ke stále šokovanému moderátorovi , kterému se hrůzou rozšířili zorničky jen co jsem se u něj octnul trochu blíže než je to slušné.

,,Dáte mi prosím mé tágo?Ať už konečeně můžeme začít, teď bych mohl být už… "Podíval se namyšleně na hodonky ,,…20 minut doma a vyhřívat se v síni slávy nad dalším poraženým"

Kenett zrudnul vzteky a podle toho taky dopadla hra.

*

A je to neuvěřitelně velká bolest najednou se zastavil a mě s tím alespoň trochu ulevil od bolesti Ó jak velkorisé ,,Nebolí tě ty ruce?"Zeptal se mě a já na to jen vyvalil oči , ale po chvíli jsem vyštěkl,,Tebe by nebolely kdyby si za ně vysel na ňáké poťapané tyčce, kdo ví jestli od sušáku nebo pouliční lampy nebo něčeho podobnýho, a proto ti oznamuji, že..že …jo sakra bolí a moc do háje odvaž mě!",,a nebudeš zlobit?",,Nebudu slibuju prosím"zaškemral a udělal na mě psí oči. No kdo by jim odolal tak jsem ho rozvázal a na chvíly z něj vystoupil aby se mohl postavit a otočit ke zdi.

Ani jsem se nenadál a už byl na útěku.Rychle jsem ho chytil za ruce a mrsknul s ním o stěnu něčeho co zřejmě kdysi býval panelový dům za to teď je to skládka.Zarazil jsem se když jsem uslyšel vzlyky,,Pusť !To bolí ! Já už nechci!"

Pevně jsem ho objal a jal se ho utěšovat,,Pššš to bude dobrý už to nebude bolet slibuju, jo?"

Mezitím se trochu uklidnil, ale znovu sebou začal házet a tentokrák už i histericky křičet.
,,Pusť mě ! Prosím! Prosím! Prosím! Prosím! Prosím!"Řval pořád dokola.,,Pusť mě prosím já to ještě nikdy!"Začal znovu brečet, ale já se ho nevzdám..Počkat!CO?!…,,Kolik ti je?",,17 včera mi bylo 17"Zašeptal To je přece jedno bude to pocta pro mne , že jsem něco tak čistého ,zbavil své čistoty teď to udělám důkladněji, ale né tady.

Modrovlasý kluk se žlutýma jasnýmá očima se křečovitě díval na to jak si ten černooký bůch zkázy zapíná kalhoty bere do rukou ty jeho a poté ho zvedá do náruče přičemž se začíná znovu zuřivě bránit, ale nebylo mu to nic platné ani se nenadál a už byly u lesa mladík si okamžitě vzpoměl na ty svoje horory a filmy, na které se možná díval až moc často a znovu začal panikařit.
,,Vy mě chcete zabít?"Optal se se strachem vepsaným ve tváři.

Muž v saténové košily na něj hodil svůj propalující pohled a uchechtnul se ,,tady se někdo až moc často dívá na horory jak tak koukám, ale mě se neboj ukážu ti něco co za celý svůj život prožiješ jen jednou."

Kenett už smířený s tím, že domů se už nevrátí se z Jakobizovi náruče už jen díval na hvězdy a naslouchal jeho půlnočnímu hlasu.Proč někdo tak dokonalý musí být…Nechal myšlenku nedokončenou, když si uvědomil, že leží na vlhkém, ale hlavně měkoučkém mechu.Trochu se vyděsil když uviděl jeho pohled tak hladový po čem? To radši ani nechtěl vědět a tak zavřel oči a smířeně čekal.

V zápětí uslyšel jakoby šustění látky a potom jen jeho nahé tělo na svém díky jeho pomoci už také úplně nahém,toho se vylekal a začal se znovu bránit.Jakobiz si povzdychl,,když to jinak nejde"Lítostivě zašeptal a ruce mu opět k něčemu přivázal tentokrát se už ani nezaobíral tím co to bylo hlavně, že to drželo.

Kenett ztuhl když ucítil jeho ruce putující po jeho těle líbal ho po celém obličeji a nakonec na ústa,které pracně dobýval, snažil se dostat za hradbu Kenettovíh bílých, rovných zoubků jednou rukou pomalu zajel k jeho rozkroku který mu následně pevně stiskl docílil konečně nějaké odezvy podobající se slastnému stenu, kterého hned využil a jazykem mu vniknul do úst, které začal téměř ihned plenit , pobízel ten Kenettův a když se Kenett konečně zapojil měl neuvěřitelnou chuť do něj vniknout a vzít si ho rychle a nelítostně.

Ale copak můžu když je tak nevinný a čisťounký, tak tak překrásný a ty jeho oči jsou úchvatné když jsou zastřeny touhou…touhou

Zopakoval si to slovo a převaloval si ho na jazyku.

Ano přesně tak touhou po mě a já mu ukážu, že jde cítit i větší slast.

Začal si ho pomalu připravovat k vniku jeho ruka začala bloudit stále níže a níže až nakonec jeho prsty sjely do Kenettovi rýhy mezi půlkami kde ho začal dráždit kolem místa vstupu.Když to Kenett ucítil tak z něj všechno vzrušení rázem opadlo a začal se zběsile bránit s představou předešlého sám musí podotknout , že i velice bolestivého sexu , který v žádném případě nechce znovu zažít.

,,Neboj nebude to bolet."Škoda, že ti lžu Kenette.

Utěšoval jej a proniknul do něho 1 článkem prstu Kenett se prohnul a začali mu téct slzy , ale né bolestí, ale zradou, lítostí, pohrdáním a tím neskutečným strachem.Jakmile to Jakobiz zpozoroval udělalo se mu ho líto , ale s pohyby prstů v něm nepřestal.Slzy mu začal slíbávat a přidal již čtvrtý prst cítil, že to už je trochu moc a že ho to musí bolet, ale to za chvíli pomine a ještě mi poděkuje teď by cítil větší bolest než předtím*proč se dozvíte později*.Vytáhnul z něj prsty a všiml si trochy krve okamžitě ji olízl a dostal hned chuť na další, ale ještě nechtěl aby Kenett věděl kdo ve skutečnosti je musel by ho zabít a to on nechce rty se přesouval níže slíbávajíc každičkou kapičku potu na té bezchybné pokožce,kterou potkal dýchnul mu na jeho stopořený penis a konečeně se usmál, když uslyšel jeho překrásný sten no rád by se mu věnoval víc , ale už tu touhu potřeboval ukojit přesunul se tedy ještě níže a jazykem mu slízl zbytek výtékající krve jen co se tak stalo Kenett ucítil takovou…Neví jak to popsat …úlevu nejednou ho to přestalo bolet .

,,Jak si to udělal?"Zeptal se sotva slyšitelným hlasem a vzrušením skoro nedýchal. To Jakobize potěšilo a odpověděl,,To je tajemství"

,,Teď to bude trochu bolet"Řekl a na jeden příraz beze času na přípravu do něj vniknul.Z úst mu vyšel hlasitý sten jak mu ho obemkly Kenettovi svaly a to teplo.

Počkat něco je špatně měl by se uvolnit bude ho to bolet.Pomyslel si

,,Měl by ses uvolnit"Ale Kenett ho nevnímal vnímal jen tu ostrou bolest.Jakobiz ač nerad mu jednu trochu… no vrazil. Kenett se brobral aspoň částečně a ublíženě se na Jakobize podíval ten se nahnul,,Uvolni se nebude to tolik bolet"Ucítil na své tváři jak Kenett přikývnul a tím se otřel o tu jeho.Jakobiz se pousmál a začal ho jemně hladit po celém těle jemě mu masíroval ramena , nohy , ruce a trochu se pohnul.Věděl, že se Kenett již úplně uvolnil, ale že ho to bude bolet stejně, protože Jakobiz ho má vážně velkýho.Okamžitě slíbal jeho slzy a přisál se mu na rty pomalu se pohyboval a v pravidelných intervalech zrychloval v přirážení… … …

Po kratší době se jedno uslzené, ale přesto neskutečně vzrušené tělo a jedno spíš hladové , uspokojené, ale lečnící tělo po krvi propnula v luk a společně vyvrcholily.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 VaM VaM | Web | 26. května 2009 v 18:49 | Reagovat

Ahoj pls zucastni se souteze o naj vydeoklip a ktere to slusi vic ale rychle je to jen do 7!!dík je tam i Avril

2 Riuu Riuu | 26. května 2009 v 20:49 | Reagovat

Jééé!!!To je úžasný!Jen trošičku jsem se v tom na poprvé strácela,kdo co říká a tak,ale potom už to bylo dobrý:DDoufám,že brzy bude pokráčko!!Moc se mi to líbí a do té SONP určitě pojď:DA ještě- diplom máš tady:http://www.riuupovidky.blog.cz doufám,že se ti bude líbit.

3 terkic terkic | Web | 29. května 2009 v 18:28 | Reagovat

páni to bylo sugoii:)

4 Ni-chan Ni-chan | Web | 29. května 2009 v 20:50 | Reagovat

chudák, takhle ho...ty víš co xDxD jsem zvědavá jak to bude pokračovat :)

5 Akyra Akyra | Web | 17. července 2009 v 20:11 | Reagovat

huh tak jsem se do toho pustila valim dál :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama