1.díl- Důvod putování

15. května 2009 v 19:31 | Ebika
Všechno má začátek a i konec.
Už je to patnáct let od toho co se v Konoze odehrála velká bitva.
Jedna z největších jedna z těch bitev co se zapisují do historie a všechny děti na světě se pak o nich učí, všechny generace nových ninjů i dětí je znají do detailu přesně, protože ostatně jako většinou v každé bitvě jako například bitva s devítiocasou liškou i v téhle se našel někdo, kdo byl oznámen a oslavován jako hrdina, jako někdo bez koho by se i za pomoci ostatních vesnic a kagů tato bitva nevyhrála.
Ach ano, jen díky němu nebyl nikdo zraněn a nikdo neztratil nikoho blízkého z rodiny, přítele či svoji lásku.
Ano tenhle hrdina věděl, že se tohle stane nikdo nevěděl jak to on mohl vědět, měli ho za hlupáka až do té osudně chvíle.

Byl slunečný a krásný den stejný jako všechny ostatní , ale přesto byl jiný, už od rána se ve vzduchu vznášela podivná atmosféra, které si nikdo až na blonďatého patnáctiletého chlapce nevšímal.
On ví, že se to dnes stane a říkal to i ostatním ať evakuují vesnici ať zachrání její obyvatele , ale nikdo ho neposlouchal nikdo mu nejevil ani krapek pozornosti.
Možná, že kdyby ho poslouchali byl by tu teď s námi a s ním by se celá vesnice smála tak jak to bývávalo než odešel a nikdo nevěděl jestli žije nebo je mrtev a jeho tělo nenašlo klidu ani po tom co zachránil celou vesnici.
Nikdo nechápal jak ta odporná stvůra, ten chlapec jenž nesl prokletí jménem Kyubi, mohl porazit nepřítele, kterého se oni pokoušeli zabít již od jeho narození.
Ano je to pravda to on porazil Akatski a Oročimara zároveň a sám nikdo mu nepomáhal , a i kdyby stejně by mu i přezto, že se snažil všem dokázat, že není stvůra, za kterou ho pokládají nepomohli, možná jen kvůli vesnici, ale jeho život by nikdo nebránil nechali by ho umřít ačkoli on jim ten jejich zachránil tolikrát, že se to nedá spočítat ani na prstech.

Lidé ve vesnici to nevěděli , ale on tuto hrozbu zastavil již několikrát, nikomu nic neřekl chtěl aby s ním mluvili a uznávali ho kvůli tomu jaký je a co dokázal aby mu věřili, že Hokáge skutečně jednou bude a vesnici bude chránit svým životem i přeztože ho ona zavrhla a nenáviděla .

Od smrti třetího Hokágeho už neměl nikoho s kým by mohl mluvit a tak poutal pozornost tím, že vyváděl ty největší skopičiny, čímž ale obyvatele této vesnice jen utvrzoval v tom, že je to stvůra , že ta obluda, která v něm dřímá se jednou dostane na povrh a všechny je zabije.
Začal se pomalu uzavírat do sebe a teprve až v den, kdy obětoval svůj život tím, že skočil do rány mířené na jeho tým, si získal tak dlouho očekávaný obdiv ten klid a pohodu, které celý svůj život hledal a už stratil naději, že to najde.

Po tom co evakuoval všechny občany vesnice do bezpečí, tak díky jedné technyce uspal všechny ninji a ty pak jeho klony zavřely spolu s ostatními obyvateli do bezpečí.
Podzemí chránil podivnou technikou, která zakazovala vpustit cokoli dovnitř nebo ven, celá vesnice byla uvězněná dole v podzemí a bylo jí jedno, že jim někdo schází, že ten někdo za ně teď bojuje oslaben z rány, kterou chytnul místo svého týmu.
Nevěděli , že i když on dává svůj život v potaz a je mu jedno jestli zemře, tak přátele má, ale ti se bojí říci to, aby je ostatní nezavrhli a nezačali se jim stranit, proto se naň i nadále dívali jako na stvůru, která se neměla objevit na tomto světě a bylo jim jedno jak moc mu to ubližuje.

Všichni nervózní, že jejich život má v rukou ta obluda pochodovali po podzemí a nebo se snažili prolomit onu techniku, která je nepouštěla ven.
Poslouchali výbuchy jakoby děl a modlili se ať už koneče chcípne a tím uvolní techniku, která jim brání v boji.
Všichni už spali, když v tom se ozvalo zemětresení a technika povolila, všichni ninjové okamžitě vyběhli ven, ale jediné co saptřili byly trosky vesnice a mrtvá těla Akatski a Oročimara o kousek dál ležel Kabuto, který se stále trochu hýbal všichni k němu s údivem a nechápavosti v očích přešli a poslechli si slova, která se jim rázem vryla do paměti a ještě teď si je pamatují přesně tak jak byla vyslovena
,,Pomstí se vám vy nevíte co jste udě-la-li, sami jste si vytvoř-i-ly nepřítele, který porazil s-á-m a bez po-mo-ci nás všechny je neuvěřitelně sil-sil…"
Naposledy vydechnul a nikdo nevěděl co tím myslel všichni zapoměli na ubohého Naruta, který nechtěl nic jen jejich úctu, ale ta slova jim nahnala strach postupem času na ně , ale přestali vzpomínat a život šel dál teprve až po pár dnech když nebyl nikdo kdo by je otravoval a nebo se jim vysmíval, když nebyl nikdo kdo by za ně dělal tu nejhorší práci si uvědomili, že ten kdo je zachránil byl Naruto nikdo si Kabutova slova nespojil s ním , ale na jeho pohřep přišli všichni ti kdo ho znali, měli rádi a nebo ho nenáviděli.
Jen jediný, i když tiše nad ním truchlil a to byl písečný Kazekage, který své city nedal na jevo, ale byl mu jako jediný na světě skutečným přítelem.
A později jen díky němu, když na jeho rozkaz byl v Písečné vyhlášen národní smutek, který trval více jak rok , vícejak rok byla písečná ponořena do smutku a zahalená do černé barvy, se Naruto vzdal své pomsty a věřil, že lidé jsou schopní odpouštět a příjmou ho spátky, a proto teď bloudí zahalen do bílého kápi hluboze do čela po celém světě a snaží se být tím nejsilnějším a největším hrdinou na světě, na Listovou zapoměl, ale jednou se tam vrátí, to věděl a v to věřil.
A zde! Po patnácti letech začíná náš příběh o potulném ninjovi, který se jen na krátkou chvíli, ale přece tam něco bylo, vzdal svého snu, který jeho jediný přítel , který mu dokázal, že lidé něco cítí, připoměl.
A znovu ho oživil pevně si šel za svým cílem až do tohoto dne, kdy znovu povstal a ukázal, že zvládnul již polovinu svého snu a má na to stát se hokáge.

To be continue...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama